Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Uzman hekim Dişle müteallik iltihaplar göz, burun ve boğaz çevresi kabil dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve gerekli tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bilirkişi doktor Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun baştan aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum henüz onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu vaziyet da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gine kizariklik var

Bilirkişi hekim Mutlak bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetçi etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına mebdelayınız. Kullanmış evetğunuz otları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

acil lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin boşlama ettim cümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şaksiyonti.Sanirim iltihap kapti

eşme merhaba hocam benim diş etimde ve uç dâhilimde sürekli apse oluyor biri geçiyor başkası çıbanlıyor bu tarz şeylerin geçmesi muhtevain ne yapabilirim?

Kompetan doktor Diş röntgen filminize bakarak elan safi bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik mimarisı yerinde ise kesinlikle implant öneririm..

Mahir doktor İltihaplanma elan aşkın artmış Doktorunuzun vermiş evetğu dermanları kararlı bir şekilde kullanamya devam edin.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne kabil ve çürüyor hassaten dişlerim söküp kanayıncaya derece huzuryasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek derunin acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Hazal Doktor koca merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Kanal tedavisine başladık amma noksan kaldı.

Mahir hekim Yanıt hakkı oluşmaması kucakin azamet adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir on yahoo endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla henüz dobra ilgilenecektir.

Mahir doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı arama edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa baştan bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu hat tedavi ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti amma hocam bu iki gündür balkıdan resmen ölütefsir lütfen yardımcı olun tarafümde şmeslekti hocamın taliına gittim bınlar olağan şeyler Ağrı’yı karınini yeniden halialtarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi kul onaylama etmedim eve döndüm.. Lakin dertdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *