Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

Bilirkişi hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Spesiyalist hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek incelemek gerekir.

Mütehassıs hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz kuruluşlacak bir şey kalmamış.

Mahir hekim Kategorik bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin yoklama etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına çıbanlayınız. Kullanmış olduğunuz daruları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Mütehassıs hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi eksik mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şmeselelik,ağrı,çevre dokulara yansıcephe balkılar(derbent balkısı,kulak balkısı gibi) yapar.Daha lüks geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

bulak selam hocam benim diş etimde ve dudak bağırsakimde kalıcı apse oluyor biri geçiyor öbürü çıbanlıyor bu tarz şeylerin geçmesi karınin ne yapabilirim?

İrem pekâlâ hocam apse illet oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

dündar Hocam selam.Benim 2 zaman önce sol üst dip dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin yani azi more tips here disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda kaşındırmak parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

erek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şkonuikliğin inmesi muhtevain bi ilaç yazdı ilacı kullandım şteamüllik indi kul hat tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şişti ben gene aynı ilacı aldım lakin şimdiye derece bi faydası yasak napmalıyım. bide dişhitit şustalıkikliğinde sigara derunmenin pertı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

fatma ören Dişimin kökleri beyninde apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce kadar şteamüllik var dr çekilmesini söyledi tedavisi kabil mü

Esra Hocam 4 ruz önce diş balkısı cihetiyle gittiğim bir klinikte hat tedaisi strüktürlmaya kellelandı, ilk devir diş oyulup yürekine ilaç koyuldu fakat ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, yine gittiğimde bereketli oranda anestezi verdiler yalnız dişim hiç uyuşmadığı kabil ağrı henüz da arttı.

su taşkınıçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *